Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam nehnuteľností Zahraničie
Novinky a aktuality
Prvá novinka Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...

EXKLUZÍVNE !!! Na predaj stavebný pozemok v Zázrivej

Cena:
35,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Dolný Kubín
Obec: Zázrivá
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 3502 m2
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: pri pozemku
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 163
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

OKAreal v zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok 3.502 m2 v Zázrivej na výstavbu rodinných domov.

Cena - 35,0 € za m2.

Inžinierske siete sa nachádzajú pri pozemku. Pozemok je slnečný s nádherným výhľadom na okolitú prírodu a v tichej lokalite.

Obec Zázrivá sa nachádza na pomedzí Malej Fatry a Oravskej Vrchoviny, ktorá je čím ďalej vyhľadávaná turistami vďaka jedinečnej prírode. Je charakteristická drevenou architektúrou, ľudovými zvykmi, výrobou Zázrivských korbáčikov , piesňami a tancami, výrobou odevov a inými tradíciami ľudovej tvorivosti. Ponúka množstvo výletov, rekreačných ale i turistických chodníkov, cyklotrás. Z mnohých turistických chodníčkov si určite vyberie skúsený horal ale aj mladá rodinka s deťmi. V centre obce Zázrivej sa nachádza ZŠ,MŠ,Obchody, Zdravotné stredisko, Kostol, Reštaurácie. Zázrivá je vzdialená od Mesta Dolný Kubín 20 minút a od Žiliny 34 minút autom.

Cena je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín,kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.
Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru,stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie, realizáciu stavieb z dreva ( krovy, strechy, rekonštrukcie striech, drevodomy, pergoly, altánky, terasy, rôzne drevené konštrukcie) podľa požiadaviek klienta za dostupné ceny. Skúsenosti od roku 2000.

Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou :-)

Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.

Maklér:

makler
Maklér:Iveta Fröhlichová
Telefón:0911273266
E-mail:ivetafrohlichova-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.