Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Prvá novinka Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...

Na predaj investičný projekt na Orave v Habovke

Cena:
362 297,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Tvrdošín
Obec: Habovka
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 616 m2
Plocha pozemku: 20015 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 63
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

OKAreal ponúka na predaj zrubovú chatu na pozemku 20 015 m2, kde je možné vytvoriť úžasnú oázu pokoja, oddychu, relaxácie a športového vyžitia.

Ide o trojpodlažnú zrubovú stavbu, ktorá sa nachádza na pozemku o rozlohe 20 015 m2 v rozostavanom stave ( hrubá stavba ) podľa pôvodného projektu. Tento zahŕňal potrebné stavebné povolenia, všetkými dotknutými úradmi, vrátane povolenia na výstavbu štvorsedačkovej lanovky v dĺžke 1200m. Pôdorysný rozmer spomínanej stavby je 12 x 20 m. Stavba je pripravená na pripojenie inžinierskych sieti, voda, elektrina, plyn.
Zrubová chata s pozemkom sa nachádza v obci Habovka.

Malá podhorská obec Habovka je ideálnou destináciou turisticko - športovo - relaxačných aktivít v každom ročnom období.

V zimnom období môžete využiť lyžiarske strediská, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti Habovky, alebo využiť možnosť vybudovania svojho vlastného strediska.

Letné využitie spomínaného areálu má široké možnosti, od agroturistiky ktorú môže ponúkať Váš HABOVSKÝ RANČ až po adrenalínové športy ako je zjazdové bicyklovanie, jazda na minikárach, paragliding a pod.

V blízkosti Habovky sa nachádza obec Oravice, kde je možnosť celoročného využitia termálneho kúpaliská. Toto všetko môže byť súčasťou Vášho podnikateľského zámeru. Navyše je možnosť rozparcelovania pozemkov, ktoré prináležia k tejto rozostavanej zrubovej chate a využitia na developerské zámery.

Cena 362.297 € je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín,kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.

Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou :-)

Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.

Maklér:

makler
Maklér:Iveta Fröhlichová
Telefón:0911273266
E-mail:frohlichova-ZVNC-okareal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.